| ÚVODNÁ STRÁNKA  | NEMOCNICA RUŽINOV |

 

Nemocničná poliklinika - Ružinov
 
    Ordinačné hodiny
ambulancia poloha     č.d./kl. deň lekár hodiny  
             
             
chirurgická  I.posch. č.d 98 Po  Šalapa 9.00 - 14.00  
onkochirurgická poliklinika kl.801   Navrátilová    
      zastupuje Mihálik    
             
traumatologická     Ut Zelenák 9.00 - 14.00  
        Čierny    
      zastupuje Škanderová    
             
cievna     St Lehotský 9.00 - 14.00  
      zastupuje Hájovský    
             
koloproktologická     Št Dimov 9.00 - 14.00  
        Novák    
      zastupuje Lacko    
             
klinická     Pi  Sokol 9.00 - 14.00  
      zastupuje Rashidi    
             
ortopedické ambulancie I.posch. č.d. 104 Po - Pi klinická I.    
lekári sa striedajú   kl. 804   Kopáč 8.00-15.00  
             
  I.posch. č.d.103 Po Krajčovič 8.30-14.30  
    kl. 803 Ut Murárik 8.30-14.30  
      St Lisý 8.30-12.30  
      Št Demitrovič 8.30-14.00  
      Pi Hucko 8.30-14.30  
             
  I.posch. č.d.102 Po - Pi klinická II. 8.30-14.30  
lekári sa striedajú   kl.802        
             
  I.posch. č.d.101 Po-Pi príjmová 8.00 - 12.00  
    kl. 285 Po Konečný 12.30 - 15.00  
      Ut Maresch 12.30-15.00  
      St Konečný 12.30-15.00  
      Št Lisý 12.30-15.00  
      Pi Maresch 12.30-15.00  
             
spondylochirurgická amb. I.posch. č.d.99 Po Tisovský 8.00 - 13.00  
    kl.286   Rehák.Horváth 13.30 - 15.00  
        Tisovský    
             
      Ut Tisovský 8.00-13.00  
        Rehák 13.30 - 15.00  
             
      St Śvec 8.00 - 11.00  
        Paukovic 11.00 - 13.00  
             
      Št Tisovský 8.00 - 15.00  
        Rehák,Horváth    
             
      Pi Tisovský 8.00 - 11.00  
             
             
plastická chirurgia blok D prízemie amb. I. Po-Pi klinická 8.00 - 12.0  
        Šimko 12.30 - 15.00 objednaní pacienti
    amb. II. Po-Pi poradne - objednaní 8.00 - 12.00  
          12.30 - 15.00  objednaní pacienti
    kl. 808 St estetická poradňa 13.00 - 14.00  
        Fedeleš    
      Št poradňa pre och.ruky 9.00- 12.00  
        Šimko    
      Pi mikrochirurgia 9.00 - 12.00  
        Pálenčár    
             
detská plastická amb. suterén polikliniky č.d.022 Po - Pi lekári sa striedajú 8.00 - 12.00  
    kl. 805 St rázštepová poradňa 8.00 - 12.00  
             
ambulancia KAIM prízemie polikliniky č.d.1070 Po - Pi lekári sa striedajú 7.30-13.00  
    kl. 740   PEDA - pôrody 13.00-14.00  
             
             
kardiologická amb. suterén kl.179,182 Po - Pi Kamenský 7.00 - 15.00  
suterén FNsP monoblok          
ONKD            
             
diabetologická a suterén č.d.011 Po Návratová 8.30 - 13.00  
lipidologická monoblok A kl. 772   edukácie 13.30 - 15.00  
      Ut Návratová 8.00 - 13.00  
        edukácie 13.30 - 15.00  
      St Návratová 8.30 - 13.00  
        edukácie 13.30 - 15.00  
      Št Návratová 8.30 - 13.00  
        edukácie 13.30 - 15.00  
      Pi Avramovová 8.30 - 13.00  
        Jackuliak    
        edukácie 13.30 - 15.00  
             
diabetologické edukačné prízemie polikliniky č.d.1059 Po edukácie 8.00 - 10.00  
centrum       Jackuliak 10.00 - 12.00  
        edukácie- objednaní 13.00 - 14.00  
      Ut edukácie 8.00 - 10.00  
        Avramovová 10.00 - 12.30  
        edukácie-objednaní 13.00 - 14.30  
      St edukácie 8.00 - 10.00  
        Jackuliak 10.00 - 12.30  
        edukácie-objednaní 13.00 - 14.30  
      Št edukácie 8.00 - 10.00  
        Avramovová 10.00 - 12.30  
        edukácie-objednaní 13.00 - 14.00  
      Pi edukácie 8.00 - 10.00  
        Návratová 10.00 - 12.30  
        edukácie-objednaní 13.00 - 14.30  
             
nefrologická prízemie č.d.42 Po Valko 9.00 - 12.00  
  polikliniky kl.784   Ibara 13.00 - 15.00  
             
      Ut Sedlák 9.00 - 13.00  
        Ibara 13.30 - 15.00  
             
      St Sedlák 9.00 - 13.00  
             
      Št Valko 9.00 - 12.00  
      onkointerné Tomleinová 12.00-14.00  
             
      Pi Ibara 11.00 - 14.30  
             
kardiologická I. posch. Poliklinika č.d.105 Po Akubžanová 8.00 - 10.30  
V.int. Kliniky   č.d. 106   Petrovič 8.30 - 10.30  
        Števlík 10.30 - 13.30  
    č.d.105 Ut Akubžanová 9.30 - 13.30  
    č.d.106   Števlík 9.30 - 13.30  
             
    č.d.105 St Akubžanová 9.00 - 13.30  
    č.d.106   Števlík 9.00 - 13.30  
             
    č.d.105 Št Nagyová 8.00 - 10.30  
    č.d.106   Petrovič 8.30 - 10.30  
    č.d.106   Števlík 10.30 - 13.30  
             
      Pi implantácie PM    
             
             
reumatologická I. posch. Polikliniky č.d. 108 Po-Pi Killinger 9.30-14.00  
    kl. 856   Čierny    
             
biologická liečba prízemie č.d. 36a   denne   10.00-14.00  
             
denzitometria I.posch. Poliklinika č.d. 107 Po - Pi PhDr.Havlíková 7.30 - 14.00  
    kl.807        
             
gastroenterologická suterén monobloku č.d.6 Po Hlavatý 8.00 - 12.00 kolono
ambulancia   kl. 770-1   Ošvaldová 13.00 - 15.00 amb.
      Ut Hlavatý 8.00 - 10.00 kolono
        Klinovský 10.00 - 12.00 kolono
        Ošvaldová 13.00 - 15.00 kolono
      St Koller 7.00 - 12.00 kolono
          13.00 - 14.0  
      Št Tóth 8.00 - 12.00 kolono
          13.00 - 15.00 amb.
      Pi Zelinková 8.00 - 12.00 kolono
        Tóth 13.00 - 15.00 amb.
             
gastroskopia suterén monobloku č.d.8 Po Koller 8.00 - 9.00 gastroskopia
enteroskopia       Tóth 9.00 - 12.00 gastroskopia
        Tóth 13.00 - 15.00 amb.
             
      Ut Hlavatý 8.00 - 12.00 gastroskopia
        Klinovský 13.00 -15.00 amb.
             
      St Zelinková 8.00 - 12.00 amb.
        ergentné GFS 12.00 - 14.00  
             
      Št Huorka 8.00 - 10.00 gastroskopia
        Klinovský 10.00 - 12.00 gastroskopia
        Klinovský 13.00 - 15.00 amb.
             
      Pi Ošvaldová 8.00 - 12.00 gastroskopia
          13.00 - 15.00 gastroskopia
             
Hepatológia a endoUSG suterén monobloku č.d.9 Po  Koller 8.00 - 12.00 endousg
centrum pre liečbu vírových       Zelinková 13.00 - 15.00 amb.
hepatitíd            
      Ut Koller 10.00 -13.00 amb.
        Zelinková 13.00 -15.00 amb.
             
      St Lazarová 8.00 - 12.00 amb.
        Ošvaldová 13.00 - 14.00 amb.
             
      Št Koller 10.00 - 12.00 amb.
          13.00 - 14.00 amb.
             
      Pi Hlavatý 8.00 - 12.00 amb.
          13.00 - 15.00  amb.
             
ERCP RTG č.VIII   Po Greguš 9.00 - 12.00  
  I.posch.   St Huorka 9.00 - 12.00  
      Št Hlavatý 9.0 - 12.00  
             
             
             
USG suterén monobloku č.d.24 Po brucho 10.00 - 12.00  
        cievne 10.00 - 12.00  
          13.00 - 15.00  
      Ut brucho 7.00 - 12.00  
        štítna žlaza 13.00 - 15.00  
             
      St brucho 8.00 - 10.00  
        štítna žlaza 12.30 - 14.00  
             
      Št brucho 7.00 - 10.00  
        obličky 10.00 - 12.00  
        štítna žlaza 13.0 - 15.00  
             
      Pi brucho 9.00 - 12.00  
        cievne 13.00 - 15.00  
             
endokrinologická I.posch. č.d. 109 Po Páleníková 10.00 - 11.00  
  poliklinika     Payer 11.00 - 12.00  
        edukácie 13.00 - 15.00  
    kl. 827 Ut  Páleníková 9.00 - 12.00  
        edukácie 13.00 - 15.00  
      St Páleníková 9.00 - 11.00  
        Payer 11.00 - 12.00  
        Payer 11.00-12.00  
      Št Páleníková 9.00 - 11.00  
        Payer 11.00-12.00  
        edukácie 13.00 - 15.00  
      Pi edukácie 9.00 - 15.00  
             
centrum biologickej liečby suterén monobloku č.d. 10 Po Huorka 8.00 - 12.00  
        Hlavatý 13.00 - 15.00  
             
      Ut biologická liečba 8.00 - 12.00  
        Hlavatý 13.00 - 15.00  
             
      St Tóth 8.00 - 12.00  
        Tóth 13.00 - 14.00  
             
      Št Tóth 8.00 - 14.00  
        administratíva 14.00 - 15.00  
             
      Pi Hlavatý 8.00 - 12.00  
        Hlavatý 13.00 - 15.00  
             
edukačné endokrinologické prízemie prechodová chodba č.d.1061 Po Kollerová 9.00 - 10.30  
centrum       Bednárová 10.30 - 12.00  
        edukácie 13.30 - 15.00  
      Ut Kollerová 9.00 - 12.00  
        edukácie 13.00 - 15.00  
      St Kollerová 9.00 - 10.30  
        Bednárová 10.30 - 12.00  
        edukácie 13.30 - 15.00  
      Št Kollerová 9.00 - 10.30  
        Bednárová 10.30 - 12.00  
        edukácie 13.30 - 15.00  
      Pi edukácie 9.0 - 15.00  
             
interná klinická prízemie č.d.48 Po-Pi Brezová 9.00 - 14.00  
  polikliniky kl.775        
             
imunologicko -alergologická suterén monobloku č.d. 14 Ut Hrubišková 8.30 - 12.00  
    kl. 180 Št Hrubišková 9.00 - 12.00  
             
             
             
             
             
             
             
             
      Pi Brezová 9.00 - 14.00  
             
kožná ambulancia prízemie polikliniky č.d.45 Po-Pi Baroňáková 7.30 - 12.00  
dispenzár pre pohlavné choroby   kl.758        
             
    č.d.44 Po Žilinková 7.00-11.00  
    kl. 543 Ut Žilinková 7.00-9.00  
      St Žilinková 7.00-9.00  
      Št Žilinková 7.00-11.00  
      Pi Žilinková 7.00-11.00  
             
    č.d.46 Po Haid 7.00 - 11.00 12.00 - 14.00
    kl. 759 Ut Haid 7.00 - 11.00  12.00 - 14.00
             
      St Haid 7.00 - 13.00  
             
             
      Št Haid 7.00 - 13.00  
      Pi Haid 9.00 - 11.00  
             
imunologická prízemie polikliniky   Po - Pi Janota 9.00 - 14.00  
  suterén monobloku   Ut,Št Hrubišková 9.00 -12.00  
             
             
gynekologická príjmová prízemie polkliniky č.d. 53 St Hrabčák 8.00 - 14.00  
    kl. 764 Po-Pi Redecha 8.00 -14.00  
        Linhartová    
        Pacún Peter    
             
             
             
             
gynekologická - riziková poradňa prízemie polikliniky č.d.41 Po Suchánek  8.00 - 10.00  
    kl. 761   Ferianec  10.00 - 12.00  
        Tomková 12.30 - 13.00  
        Foltín 13.00 - 14.00  
             
      Ut Divéky 9.00 - 12.00  
        Dráb 12.30 - 14.30  
             
      St Ferianec  8.00 - 10.00  
        Suchánek  10.00 - 11.00  
        Foltín 11.00 - 13.00  
             
      Št Linhartová   8.00 - 10.00  
        Divéky   10.00 - 12.00  
        Dráb 12.30 - 14.30  
             
      Pi Divéky  8.00 - 9.00  
        Suchánek  9.00 - 11.00  
        Ferianec  11.00 - 12.00  
             
gynekologická konzultačná prízemie polikliniky č.d.54 Po Holomáň 8.00 - 10.00  
    kl.738   Križko 10.00 - 12.00  
        Fullopová  12.30 - 15.00  
             
      Ut Šuška 8.00-10.00  
        Papcún Peter 12.00-14.00  
             
      St Holomáň 8.00 - 10.00  
        Križko 10.00 - 12.00  
        Redecha 13.00-15.00  
             
      Št Petrová 10.00 - 12.00  
        Papcún Peter 12.30 - 15.00  
             
      Pi Holomáň   8.00 - 10.00  
        Füllöpová 10.00-12.00  
             
gynekologická + mamologická prízemie polikliniky č.d.57 Po Oros 8.00- -11.00  
    kl. 763   Hollý 11.00 - 12.30  
        Križko 13.00 - 15.30  
             
      Ut Pohlodek 8.00 - 12.30  
        Sečanský 13.00 - 15.00  
             
      St Sečanský  8.00 - 12.30  
        Oros 13,.00 - 15.00  
             
      Št Križko 8.00 - 12.30  
        Oros 13.00 - 15.00  
             
      Pi Oros   8.00 - 10.00  
        Pohlodek  10.00 - 15.00  
             
gynekol.+onkoporadňa prízemie polikliniky č.d.58 Po Ďuračka 8.00 - 11.00 urogynekologická
    kl. 762   Papcún 11.00 - 12.00 onkogynekologická
        Kozolková 12.30 - 15.00 antikoncepčná
             
      Ut Papcún Milan 8.00 - 12.00 onkogynekologická
        Šimko 12.30 - 14.00  
             
      St Hollý   8.00 - 10.00 urogynekologická
        Kozolková  10.00 - 12.00 antikoncepčná
             
      Št Šimko 8.00 - 10.00 antikoncepčná
        Hollý  10.00 - 12.00 urogynekologická
        Španka 12.30 - 15.00 konzultačná
             
      Pi Ďuračka  8.00  - 12.00  
        Papcún  12.30 - 15.00 onkogynekologická
             
gynekol. USG prízemie polikliniky č.d. 42 Po Petrová 8.00 - 11.45  
    kl. 769   Križko ml. 13.00 - 15.00  
             
      Ut Hrabčák 7.30 - 8.00  
        Križko ml. 8.30 - 11.45  
        Pohlodek 13.00 - 15.00 biopsie
        Sečanský 15.00 - 15.30  
             
      St Petrová 8.00 - 11.00  
        Suchánek 11.00 - 12.30  
        Sečanský 12.30 - 14.00 punkcie
             
      Št Dráb 8.00 - 11.45  
          13.00 - 14.00  
             
      Pi Papcún Peter 8.30 - 11.45  
        Pohlodek 12.00 - 14.00 punkcie
             
očná klinická prízemie polikliniky č.d. 50 Po - Št Zváč 7.30 - 14.30  
    kl.782 Pi Sitárová 7.30 - 14.30  
             
onkooftalmologická prízemie polikliniky kl.787 Po,Ut Furdová 8.00 - 14.00  
očná diabetologická     St-Pi Laskaris 8.00 - 13.00  
             
             
glaukómová prízemie polikliniky č.d.49 Po - Pi Lilová 7.30 - 14.30  
  HRT kl. 783 Ut - St Lilová 11.00 - 14.00  
             
  perimeter   Po - Pi glaukomová poradňa 7.15 - 15.00  
             
             
             
             
konziliárna 3.posch. Monoblok amb.č.1 Po - St Brósková 7.30 - 12.30  
          13.00 - 14.00  
  laser   Št Brósková 7.30 - 10.30